Telsto нимгэн битүүмжлэлийн гель битүүмжлэлийн цаг агаарын хамгаалалттай хясааны бүрхүүлийн хаалтын хэрэгсэл нь периметрийн битүүмжлэлийн оронд бүхэл холболтод тохирсон өндөр нягтралтай битүүмжлэлийн гель агуулсан шинэ төрлийн цаг агаарын хамгаалалтын бүрхүүл бөгөөд цаг агаарын хамгаалалтын өндөр найдвартай ажиллагааг хангадаг.
● Суурилуулахад хурдан. Telsto гель битүүмжлэлийн хаалтыг хэдхэн секундын дотор суурилуулж болно.
● Суурилуулагчдад бараг ямар ч сургалт шаардлагагүй бөгөөд цаг агаарын нөлөөллөөс дуу чимээ тусгаарлах сайн битүүмжлэл үргэлж хийгддэг.
● Telsto гель битүүмжлэлийн хаалтыг авахад хялбар бөгөөд ихэнх тохиолдолд дахин ашиглах боломжтой.
● Telsto гель битүүмжлэлийн хаалтууд нь ороомогтой бөгөөд кабелийн холболтыг салгах шаардлагагүй.
| Гель битүүмжлэлийн хаалт | |
| Загвар | TEL-GSC-1/2-JA |
| Функц | Антен руу 1/2 инчийн холбогчийг гель битүүмжлэх хаалт |
| Материал | PC+SEBS |
| Хэмжээ | Урт 150мм, Өргөн 60мм, Өндөр 42мм |
| Оролт | 1/2" холбогч (13-17мм) |
| Гаралт | Антенны боолт |
| Цэвэр жин | 120г |
| Амьдралын хугацаа/үргэлжлэх хугацаа | 10 гаруй жил |
| Зэврэлт ба хэт ягаан туяаны эсэргүүцэл | H2S, хэт ягаан туяаны туршилтыг давсан |
| Мөс цасны эсэргүүцэл | 100 мм хүртэл, ус гоожихгүй, хэлбэр өөрчлөгдөхгүй |
| Усны хамгаалалттай түвшин | IP68 |
| Галд тэсвэртэй түвшин | HB |
| Борооны эсэргүүцэл | 100E 150мм/цаг |
| Холболтын хэмжээ (хамгийн бага-хамгийн их) | 13мм-17мм |
Үүнээс гадна, уг хаалт нь өмнөх хаалтын бүх давуу талыг хадгалсан - хурдан бөгөөд суулгахад хялбар, багаж хэрэгсэл шаардлагагүй, дахин оруулах боломжтой, дахин ашиглах боломжтой - гэхдээ SLIM загвар нь олон оролттой, олон гаралттай (MIMO) эсвэл олон зурвасын антенны тохиргоотой шинээр гарч ирж буй эсийн цэгүүдийн хэт ачаалалтай RF холболтын цэгүүдэд илүү тохиромжтой.