Telsto RF нь утасгүй зах зээлд зориулан бүтээгдсэн, бага идэвхгүй интер модуляци буюу PIM шаарддаг програмуудад тохиромжтой 4.3-10 холбогч болон адаптеруудын бүрэн хүрээг санал болгодог.
4.3-10 холбогч нь 7/16 холбогчтой ижил, бат бөх загвартай боловч жижиг бөгөөд 40% хүртэл хөнгөн тул илүү нягт, хөнгөн жинтэй хэрэглээнд ашиглах боломжтой. Эдгээр загварууд нь гадаа хэрэглээнд тоос шороо, ус нэвтрэхээс хамгаалахын тулд IP-67 стандартад нийцсэн бөгөөд 6.0 GHz хүртэл маш сайн VSWR гүйцэтгэлийг хангадаг. Тусдаа цахилгаан болон механик эд ангиуд нь холболтын эргүүлэх хүчнээс үл хамааран маш тогтвортой PIM гүйцэтгэлийг бий болгодог бөгөөд энэ нь суурилуулах ажлыг хялбар болгодог. Мөнгөн бүрсэн контактууд болон Цагаан хүрэл бүрсэн их бие нь өндөр түвшний цахилгаан дамжуулах чанар, зэврэлтээс хамгаалах, бат бөх чанарыг санал болгодог.
100% PIM-ээр туршигдсан
50 Ом нэрлэсэн эсэргүүцэл
Бага PIM болон бага унтралт шаарддаг програмуудад тохиромжтой
IP-67 стандартад нийцсэн
Тархсан антенны системүүд (DAS)
Суурь станцууд
Утасгүй дэд бүтэц

Загвар:TEL-4310M.NF-AT
Тайлбар
4.3-10 Эрэгтэй N эмэгтэй адаптер
| Материал ба бүрээс | |
| Төвийн холбоо барих | Гуулин / Мөнгөн бүрээс |
| Тусгаарлагч | PTFE |
| Бие ба гадна дамжуулагч | Гурван хайлшаар бүрсэн гууль / хайлш |
| Жийргэвч | Цахиурын резин |
| Цахилгаан шинж чанарууд | |
| Онцлог шинж чанарууд Импеданс | 50 Ом |
| Давтамжийн хүрээ | DC~3 GHz |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл | ≥5000MΩ |
| Диэлектрик хүч чадал | ≥2500 В rms |
| Төвийн холбоо барих эсэргүүцэл | ≤1.5 мΩ |
| Гаднах холбоо барих эсэргүүцэл | ≤1.0 мΩ |
| Оруулалтын алдагдал | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@DC-3.0GHz |
| Температурын хүрээ | -40~85℃ |
| Усны хамгаалалттай | IP67 |
N эсвэл 7/16 эсвэл 4310 1/2 инчийн супер уян хатан кабелийн суурилуулах заавар
Холбогчийн бүтэц: (Зураг 1)
A. урд самар
B. арын самар
C. жийргэвч

Хуулбарлах хэмжээсийг диаграммд үзүүлсэн шиг (Зураг 2), хуулахдаа дараахь зүйлийг анхаарч үзэх хэрэгтэй.
1. Дотор дамжуулагчийн төгсгөлийн гадаргууг налуу хэлбэртэй болгох хэрэгтэй.
2. Кабелийн төгсгөлийн гадаргуу дээрх зэсийн хайрс, үрэлт зэрэг хольцыг арилгана.

Битүүмжлэх хэсгийг угсрах: Диаграммд үзүүлсэн шиг битүүмжлэх хэсгийг кабелийн гаднах дамжуулагчийн дагуу шургуулж оруулна (Зураг 3).

Арын самар угсрах (Зураг 3).

Диаграммд үзүүлсэн шиг урд болон хойд самарыг боолтоор холбоно уу (Зураг (5)
1. Эргүүлэхийн өмнө o-цагираг дээр тосолгооны тос түрхэнэ.
2. Арын эрэг болон кабелийг хөдөлгөөнгүй байлгаж, гол бүрхүүлийн их биеийг арын бүрхүүлийн их бие дээр шургуулна. Арын бүрхүүлийн их биеийн гол бүрхүүлийг түлхүүр ашиглан шургуулна. Угсралт дууссан.
