Telsto цувралын ус үл нэвтрэх хаалт нь RF холболтууд өмнөхөөсөө илүү нягт болж байгаа бөгөөд уламжлалт цаг агаараас хамгаалах шийдэл болох тууз, мастикийг ийм хүн ихтэй газруудад ашиглахад хэцүү болсон 3G эсвэл 4G, LTE үүрэн холбооны цэгүүд гэх мэт утасгүй холбооны цамхагуудад RF холболтыг хамгаалах зориулалттай шинэ төрлийн цаг агаарын хамгаалалтын шийдэл юм.
Telsto цувралын ус үл нэвтрэх хаалт нь дахин ашиглах боломжтой, дахин ашиглах боломжтой бөгөөд багаж хэрэгсэл шаарддаггүй тул хөдөлгөөнт бааз станцын салбарт цаг хугацаа хэмнэсэн, зардал багатай, суурилуулагчдад ээлтэй цаг агаарын хамгаалалтын шийдэл болдог. Telsto цаг агаарын хамгаалалтын хаалт нь антенн болон RRU (Алсын зайн радио нэгж) дээрх RF холболтыг хаахад түгээмэл хэрэглэгддэг.
Гельний битүүмжлэх шинж чанар нь өргөн температурын хүрээнд (-40°C/+ 70°C) найдвартай хамгаалалтыг хангадаг.
Холбогчийг салгахгүй, ороосон байна
Хурдан бөгөөд суулгахад хялбар
Авахад хялбар, дахин ашиглах боломжтой
Гель материал нь ус болон бусад бохирдуулагчийн нэвтрэлтээс үр дүнтэй хамгаалалт болдог - IP үнэлгээ 68
Суурилуулах болон буулгахад скоч, мастик эсвэл багаж хэрэгсэл шаардлагагүй
Загвар: TEL-GEL-1-5/8”Тэжээгчээс 1/2” хүртэлх холбогч
Тайлбар: Гель битүүмжлэлийн хаалттай бүтээгдэхүүнүүд нь цаг агаарын хамгаалалттай "холбогчоос антенн хүртэл" болон "холбогчоос тэжээгч хүртэл" холболтыг хурдан бөгөөд бага түвшний суурилуулах ур чадварын тохируулгын аргыг санал болгодог.
| Гель битүүмжлэлийн хаалт | |
| Загвар | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Функц | 1-5/8 инчийн тэжээгч рүү 1/2" үсрэлт хийх зориулалттай гель битүүмжлэлийн хаалт |
| Материал | PC+SEBS |
| Хэмжээ | L200мм, W88мм, H60мм |
| Оролт | 1/2" холбогч (13-17мм) |
| Гаралт | 1-5/8" тэжээгч (35-40мм) |
| Цэвэр жин | 300г |
| Амьдралын хугацаа/үргэлжлэх хугацаа | 10 гаруй жил |
| Зэврэлт ба хэт ягаан туяаны эсэргүүцэл | H2S, хэт ягаан туяаны туршилтыг давсан |
| Мөс цасны эсэргүүцэл | 100 мм хүртэл, ус гоожихгүй, хэлбэр өөрчлөгдөхгүй |
| Усны хамгаалалттай түвшин | IP68 |
| Галд тэсвэртэй түвшин | HB |
| Борооны эсэргүүцэл | 100E 150мм/цаг |