Антенн/ Суурь станц / Өргөн дамжуулалт / Кабелийн угсралт / Үүрэн холбоо / Бүрэлдэхүүн хэсгүүд / Хэмжих хэрэгсэл / Богино долгионы радио / Mil-Aero
PCS/Радар /Радио /Сатматикийн холбоо /Хэт хүчдэлийн хамгаалалт WLAN
1. Бид мөн үйлчлүүлэгчдийнхээ шаардлагыг хангахын тулд тусгай бүтээгдэхүүнүүдийг захиалгаар хийдэг. Зүгээр л зураг, дээж эсвэл заасан дэлгэрэнгүй мэдээллийг бидэнд үзүүлээрэй, бид үүнийг үйлдвэрлэх болно эсвэл IMD, VSWR, бүрэх гэх мэт инженерийн тодорхой параметрүүдийг бидэнд илгээнэ үү.
2. Дээж өгөхөд зүгээр.
3. Бид таны асуултад 24 цагийн дотор хариу өгөх болно.

Загвар:TEL-NMA.12S-RFC
Тайлбар
1/2 инчийн супер уян хатан кабельд зориулсан N эрэгтэй өнцгийн холбогч
| Материал ба бүрээс | |
| Төвийн холбоо барих | Гуулин / Мөнгөн бүрээс |
| Тусгаарлагч | PTFE |
| Бие ба гадна дамжуулагч | Гурван хайлшаар бүрсэн гууль / хайлш |
| Жийргэвч | Цахиурын резин |
| Цахилгаан шинж чанарууд | |
| Онцлог шинж чанарууд Импеданс | 50 Ом |
| Давтамжийн хүрээ | DC~3 GHz |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл | ≥5000MΩ |
| Диэлектрик хүч чадал | ≥2500 В rms |
| Төвийн холбоо барих эсэргүүцэл | ≤1.0 мΩ |
| Гаднах холбоо барих эсэргүүцэл | ≤0.2 мΩ |
| Оруулалтын алдагдал | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Температурын хүрээ | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Усны хамгаалалттай | IP67 |
N эсвэл 7/16 эсвэл 4310 1/2 инчийн супер уян хатан кабелийн суурилуулах заавар
Холбогчийн бүтэц: (Зураг 1)
A. урд самар
B. арын самар
C. жийргэвч

Хуулбарлах хэмжээсийг диаграммд үзүүлсэн шиг (Зураг 2), хуулахдаа дараахь зүйлийг анхаарч үзэх хэрэгтэй.
1. Дотор дамжуулагчийн төгсгөлийн гадаргууг налуу хэлбэртэй болгох хэрэгтэй.
2. Кабелийн төгсгөлийн гадаргуу дээрх зэсийн хайрс, үрэлт зэрэг хольцыг арилгана.

Битүүмжлэх хэсгийг угсрах: Диаграммд үзүүлсэн шиг битүүмжлэх хэсгийг кабелийн гаднах дамжуулагчийн дагуу шургуулж оруулна (Зураг 3).

Арын самар угсрах (Зураг 3).

Диаграммд үзүүлсэн шиг урд болон хойд самарыг боолтоор холбоно уу (Зураг (5)
1. Эргүүлэхийн өмнө o-цагираг дээр тосолгооны тос түрхэнэ.
2. Арын эрэг болон кабелийг хөдөлгөөнгүй байлгаж, гол бүрхүүлийн их биеийг арын бүрхүүлийн их бие дээр шургуулна. Арын бүрхүүлийн их биеийн гол бүрхүүлийг түлхүүр ашиглан шургуулна. Угсралт дууссан.
