1/2" хэт уян хатан RF кабельд зориулсан N эрэгтэй холбогч шулуун хавчаар
RF холбогчийг ихэвчлэн коаксиаль кабельтай хамт ашигладаг бөгөөд коаксиаль загварын санал болгодог хамгаалалтыг хадгалах зориулалттай. Төрөл бүрийн төрлийн RF холбогчийг ерөнхийдөө утасгүй функцэд ашигладаг.
N холбогч нь 50 Ом ба 75 Ом-ын импеданстай байдаг. Давтамжийн хүрээ нь 18 ГГц хүртэл үргэлжилдэг. Холбогч болон кабелийн төрлөөс хамаарна. Шураг хэлбэрийн холболтын механизм нь бат бөх, найдвартай холболтыг хангадаг. Холбогчийн загварууд нь уян хатан, тохируулгатай, хагас хатуу болон Атираат кабелийн төрлүүдэд зориулагдсан. Энэ цувралд хавчаар болон хавчаарын кабелийн төгсгөлийн процессуудыг хоёуланг нь ашигладаг.
Хэрэглээ: Антенн/ Суурь станц / Өргөн дамжуулалт / Кабелийн угсралт / Үүрэн холбоо / Бүрэлдэхүүн хэсгүүд / Хэмжих хэрэгсэл / Богино долгионы радио / Mil-Aero PCS / Радар / Радио / Хиймэл дагуулын ком / Хэт хүчдэлийн хамгаалалт WLAN.
| Холбогчийн төрөл | N эрэгтэй холбогч |
| Импеданс | 50ом |
| Холбогчийн материал | Гуулин |
| Тусгаарлагч | PTFE |
| Холбоо барих бүрээс | Никель бүрсэн |
| Холбоо барих зүү | Гуулин, Мөнгөн бүрээс |
| Мушгирсан феррулууд | Зэсийн хайлш, никель бүрэлт |
| Онцлог шинж чанарууд | Цаг агаарын хамгаалалттай |
| Суурилуулалтын төрөл | Кабелийн бэхэлгээ |
| Холбогч холболт | Урсгалтай холболт |
| Кабелийн загварууд | 1/2" RF коаксиаль суперфлекс тэжээгч кабель |
| Тогтмол горим | Шурагдуулсан |
Эрэгтэй болон эмэгтэй аль алинд нь ашиглах боломжтой N холбогчийг GSM, CDMA, TD-SCDMA сайтуудад зориулан бүтээж, үйлдвэрлэдэг.
1/2 инчийн хэт уян хатан коаксиаль кабельд зориулсан N эрэгтэй холбогч
1. Холбогчдын стандартууд: IEC60169-16 стандартын дагуу
2. Холбогч шурагны утас: 5/8-24UNEF-2A3. Материал ба бүрээс:
Их бие: гуулин, Ni/Au бүрсэн
Тусгаарлагч: Тефлон
Дотоод дамжуулагч: хүрэл, ау бүрсэн
4. Ажлын орчин
Ажлын температур: -40~+85℃
Харьцангуй чийгшил: 90% ~ 95% (40±2℃)
Агаар мандлын даралт: 70~106Kpa
Давсны манан: 48 цагийн турш тасралтгүй манан (5% NaCl)
5. Цахилгааны шинж чанар
Нэрлэсэн эсэргүүцэл 50Ω
Давтамжийн хүрээ: DC-3G
Холбоо барих эсэргүүцэл (мΩ): Гадна дамжуулагч ≤0.25, Дотоод дамжуулагч ≤1
Тусгаарлалтын эсэргүүцэл (MΩ) ≥5000
Тэсвэрлэх хүчдэл AC (V/min)2500
VSWR(0-3GHz) ≤1.10
Таны чанарын талаар юу хэлэх вэ?
Бидний нийлүүлдэг бүх бүтээгдэхүүнийг манай чанарын хяналтын хэлтэс эсвэл гуравдагч талын хяналтын стандартаар хатуу шалгадаг эсвэл тээвэрлэлтийн өмнө илүү сайн шалгадаг. Коаксиаль холбогч кабель, идэвхгүй төхөөрөмж гэх мэт ихэнх барааг 100% шалгадаг.
Албан ёсны захиалга өгөхөөсөө өмнө турших дээжийг санал болгож чадах уу?
Мэдээж үнэгүй дээж авах боломжтой. Мөн бид үйлчлүүлэгчиддээ орон нутгийн зах зээлийг хөгжүүлэхэд нь туслахын тулд шинэ бүтээгдэхүүн боловсруулахад нь дэмжлэг үзүүлэхдээ баяртай байна.
Та өөрчлөн тохируулгыг хүлээн авдаг уу?
Тийм ээ, бид үйлчлүүлэгчийн шаардлагын дагуу бүтээгдэхүүнээ тохируулж байна.
Хүргэлтийн хугацаа хэр удаан вэ?
Бид ихэвчлэн бараагаа нөөцөлдөг тул хүргэлт хурдан байдаг. Бөөнөөр захиалсан тохиолдолд эрэлт хэрэгцээнд нийцүүлэн хүргэлт хийх болно.
Хүргэлтийн аргууд гэж юу вэ?
Үйлчлүүлэгчийн яаралтай байдлаас хамааран DHL, UPS, Fedex, TNT, агаараар, далайгаар гэх мэт уян хатан тээвэрлэлтийн аргуудыг хүлээн авах боломжтой.
Манай лого эсвэл компанийн нэрийг танай бүтээгдэхүүн эсвэл сав баглаа боодол дээр хэвлэж болох уу?
Тийм ээ, OEM үйлчилгээ авах боломжтой.
Захиалгат хугацаа тогтоогдсон уу?
MOQ нь уян хатан бөгөөд бид туршилтын захиалга эсвэл дээжийн туршилт болгон жижиг захиалгыг хүлээн авдаг.

Загвар:TEL-NM.12S-RFC
Тайлбар
1/2 инчийн супер уян хатан RF кабельд зориулсан N эрэгтэй холбогч
| Материал ба бүрээс | |
| Төвийн холбоо барих | Гуулин / Мөнгөн бүрээс |
| Тусгаарлагч | PTFE |
| Бие ба гадна дамжуулагч | Гурван хайлшаар бүрсэн гууль / хайлш |
| Жийргэвч | Цахиурын резин |
| Цахилгаан шинж чанарууд | |
| Онцлог шинж чанарууд Импеданс | 50 Ом |
| Давтамжийн хүрээ | DC~3 GHz |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл | ≥5000MΩ |
| Диэлектрик хүч чадал | ≥2500 В rms |
| Төвийн холбоо барих эсэргүүцэл | ≤1.0 мΩ |
| Гаднах холбоо барих эсэргүүцэл | ≤1.0 мΩ |
| Оруулалтын алдагдал | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Температурын хүрээ | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Усны хамгаалалттай | IP67 |
N эсвэл 7/16 эсвэл 4310 1/2 инчийн супер уян хатан кабелийн суурилуулах заавар
Холбогчийн бүтэц: (Зураг 1)
A. урд самар
B. арын самар
C. жийргэвч

Хуулбарлах хэмжээсийг диаграммд үзүүлсэн шиг (Зураг 2), хуулахдаа дараахь зүйлийг анхаарч үзэх хэрэгтэй.
1. Дотор дамжуулагчийн төгсгөлийн гадаргууг налуу хэлбэртэй болгох хэрэгтэй.
2. Кабелийн төгсгөлийн гадаргуу дээрх зэсийн хайрс, үрэлт зэрэг хольцыг арилгана.

Битүүмжлэх хэсгийг угсрах: Диаграммд үзүүлсэн шиг битүүмжлэх хэсгийг кабелийн гаднах дамжуулагчийн дагуу шургуулж оруулна (Зураг 3).

Арын самар угсрах (Зураг 3).

Диаграммд үзүүлсэн шиг урд болон хойд самарыг боолтоор холбоно уу (Зураг (5)
1. Эргүүлэхийн өмнө o-цагираг дээр тосолгооны тос түрхэнэ.
2. Арын эрэг болон кабелийг хөдөлгөөнгүй байлгаж, гол бүрхүүлийн их биеийг арын бүрхүүлийн их бие дээр шургуулна. Арын бүрхүүлийн их биеийн гол бүрхүүлийг түлхүүр ашиглан шургуулна. Угсралт дууссан.
