Онцлог: Тансаг төрх Ердийн таазанд суурилуулахад тохиромжтой Өргөн давтамжийн зурвас, нам зогсолттой долгион, хүчтэй хөндлөнгийн оролцооны эсрэг чадвар.
| Зүйл | Үзүүлэлтүүд |
| Давтамжийн хүрээ | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Олз | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Оролтын импеданс | 50Ω |
| Туйлшрал | Босоо |
| Хэвтээ дам нурууны өргөн | 360° |
| Босоо дам нурууны өргөн | 85±15°/55±15° |
| Хамгийн их хүч | 50Вт |
| Холбогчийн төрөл | N-эмэгтэй |
| Диаметр | Ø164x94мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Температур | Ашиглалт: -40℃~+60℃ |
| Харьцангуй чийгшлийн хүрээ | 5%~95% |
| Суурилуулах арга | Боолтоор бэхэлсэн |
N эсвэл 7/16 эсвэл 4310 1/2 инчийн супер уян хатан кабелийн суурилуулах заавар
Холбогчийн бүтэц: (Зураг 1)
A. урд самар
B. арын самар
C. жийргэвч

Хуулбарлах хэмжээсийг диаграммд үзүүлсэн шиг (Зураг 2), хуулахдаа дараахь зүйлийг анхаарч үзэх хэрэгтэй.
1. Дотор дамжуулагчийн төгсгөлийн гадаргууг налуу хэлбэртэй болгох хэрэгтэй.
2. Кабелийн төгсгөлийн гадаргуу дээрх зэсийн хайрс, үрэлт зэрэг хольцыг арилгана.

Битүүмжлэх хэсгийг угсрах: Диаграммд үзүүлсэн шиг битүүмжлэх хэсгийг кабелийн гаднах дамжуулагчийн дагуу шургуулж оруулна (Зураг 3).

Арын самар угсрах (Зураг 3).

Диаграммд үзүүлсэн шиг урд болон хойд самарыг боолтоор холбоно уу (Зураг (5)
1. Эргүүлэхийн өмнө o-цагираг дээр тосолгооны тос түрхэнэ.
2. Арын эрэг болон кабелийг хөдөлгөөнгүй байлгаж, гол бүрхүүлийн их биеийг арын бүрхүүлийн их бие дээр шургуулна. Арын бүрхүүлийн их биеийн гол бүрхүүлийг түлхүүр ашиглан шургуулна. Угсралт дууссан.
