Онцлог: Тансаг төрх Цохилтод тэсвэртэй, ус нэвтэрдэггүй, зэврэлтээс хамгаалагдсан Стандарт суурилуулах хэрэгсэл Тулгуур барих багцууд Оновчтой хэмжээ Өргөн зурвасын технологи, дунд зэргийн олшруулалт, нам долгионы харьцаатайгаар бүтээгдсэн
Хэрэглээ: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi систем
Антенныг барих тулгууртайгаар суурилуулах, антенны хазайлтын өнцгийг тохируулах, боолт, эрэг, самарыг чангалахын тулд эдгээр журмыг дагаж мөрдөнө үү. (1) L хэлбэрийн бэхэлгээний иж бүрдлийг антенны боолтыг тэгшлээд, хавтгай жийргэвч дээр байрлуулж, пүршний дэгээгээр таглаад, дараа нь эрэг түгжих ёстой. (2) M6-ийн U хэлбэрийн эрчилсэн саваагаар шүдтэй болон L хэлбэрийн бэхэлгээний иж бүрдлийг дамжуулж, антенныг диаметртэй 35-50 мм-ийн тулгууртайгаар барьж, дараа нь эрэг түгжих ёстой. (3) Хамгийн сайн дохио авахын тулд антенныг L хэлбэрийн бэхэлгээний иж бүрдлийн нүхний байрлалаар тохируулж, дараа нь бүх эрэг түгжиж, антенны холбогч үзүүрийг битүүмжилнэ. (4) Суурилуулалтын өндөр нь суурийн түвшнээс 3 метрээс дээш зайд байх ёстой бөгөөд ойролцоох угсралтын хэсгүүдэд өндөр барилга, том металл байхгүй. Нэг үгээр хэлбэл нээлттэй талт газар.
| Механик үзүүлэлтүүд | |
| Хэмжээ | 210x180x44мм |
| Жин | 0.6кг |
| Радиаторын материал | Мөнгөн бүрсэн гуулин |
| Радом материал | ABS |
| Радомын өнгө | Зааны ясан өнгөтэй цагаан |
| Ашиглалтын чийгшил | < 95% |
| Ашиглалтын температур | -40~55 ℃ |
| Цахилгааны үзүүлэлтүүд | |
| Давтамжийн хүрээ | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Олз | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Туйлшрал | Босоо |
| Хэвтээ дам нурууны өргөн | 90 70 70 |
| Босоо дам нурууны өргөн | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Оролтын импеданс | 50Ω |
| Оролтын хамгийн их чадал | 50Вт |
| Холбогч | N Эмэгтэй |
N эсвэл 7/16 эсвэл 4310 1/2 инчийн супер уян хатан кабелийн суурилуулах заавар
Холбогчийн бүтэц: (Зураг 1)
A. урд самар
B. арын самар
C. жийргэвч

Хуулбарлах хэмжээсийг диаграммд үзүүлсэн шиг (Зураг 2), хуулахдаа дараахь зүйлийг анхаарч үзэх хэрэгтэй.
1. Дотор дамжуулагчийн төгсгөлийн гадаргууг налуу хэлбэртэй болгох хэрэгтэй.
2. Кабелийн төгсгөлийн гадаргуу дээрх зэсийн хайрс, үрэлт зэрэг хольцыг арилгана.

Битүүмжлэх хэсгийг угсрах: Диаграммд үзүүлсэн шиг битүүмжлэх хэсгийг кабелийн гаднах дамжуулагчийн дагуу шургуулж оруулна (Зураг 3).

Арын самар угсрах (Зураг 3).

Диаграммд үзүүлсэн шиг урд болон хойд самарыг боолтоор холбоно уу (Зураг (5)
1. Эргүүлэхийн өмнө o-цагираг дээр тосолгооны тос түрхэнэ.
2. Арын эрэг болон кабелийг хөдөлгөөнгүй байлгаж, гол бүрхүүлийн их биеийг арын бүрхүүлийн их бие дээр шургуулна. Арын бүрхүүлийн их биеийн гол бүрхүүлийг түлхүүр ашиглан шургуулна. Угсралт дууссан.
