Өнцгийн адаптеруудыг цамхагийн хөлөнд ямар ч нүх өрөмдөхгүйгээр өнцөгт цамхагийн элементүүдэд янз бүрийн кабелийн өлгүүрийг бэхлэхэд ашигладаг. RF дамжуулах шугамын системд кабель болон тоног төхөөрөмжийг бэхлэхэд олон тооны тусгай хавчаар шаардлагатай тул Telsto нь эдгээр тусгай хэрэглээнд зориулж энэхүү тусгай шугамыг нээсэн. Бид үйлчлүүлэгчийн шаардлагад үндэслэн хавчаар үйлдвэрлэх боломжтой.
| Ерөнхий үзүүлэлтүүд | |
| Адаптерийн төрөл | Өнцгийн адаптер |
| Материалын төрөл | Зэвэрдэггүй ган 304 |
| Хамгийн их ачаалал | Гурвалсан стек, 1 -5/8 инчийн кабель |
| Суурилуулалт | 3/8 инч, 3/4 инчийн цорготой нүх |
| Хэмжээ | |
| Дотоод урт | 25.40 мм |
| Дотоод өргөн | 22.23 мм |
| Гаднах урт | 50.80 мм |
| Гаднах өргөн | 57.15 мм |
| Механик үзүүлэлтүүд | |
| Суурилуулалтын хамгийн их эргүүлэх хүч | 15.0 фут фунт |
| Суурилуулалтын эргүүлэх хүч Мин | 11.0 фут фунт |
| Материалын зузаан | 2.667 мм |
| Савласан үзүүлэлтүүд | |
| Өндөр | 150 мм |
| Урт | 350 мм |
| Өргөн | 300 мм |
| Тээвэрлэлтийн жин | 23.30кг |
| Багцын тоо хэмжээ | 100 ширхэг |
Цамхагийн хөлөнд нүх гаргахгүйгээр өнцөгтэй цамхагийн гишүүдэд янз бүрийн кабелийн өлгүүрийг бэхлэхэд ашигладаг зэвэрдэггүй ган адаптер.
· 1. Олон талт байдлыг хангах үүднээс нэмэлт өргөн 1 инчийн нүхтэй
· 2. 3/4 инчийн нүхтэй тул өлгүүрийг бэхлэх боломжтой
· 3. Материал: зэвэрдэггүй ган
· 4. 3/8''X1-3/4'' хэмжээтэй SS дөрвөлжин толгойн боолтыг оруулна уу
| Хэсгийн дугаар | Тайлбар | UOM |
| UA3 | 3/4 инчийн цоолсон нүхтэй SS өнцөгт адаптер | 10 ширхэг багц |
| Худалдааны нөхцөл | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Төлбөрийн нөхцөл | T/T, L/C, Тохиролцох боломжтой |
| Захиалга | 1 |
| Хангамжийн хүчин чадал | Сард 100000 ширхэг |
| Хүргэлтийн хугацаа | 3-15 хоног |
| Тээвэрлэлт | Далайн, Агаар, Экспресс |
| Порт | Шанхай |
| Дээжийн бэлэн байдал | Тийм |
| Дээж авах хугацаа | 3-5 хоног |
| Сав баглаа боодол | Хуванцар уут, Хайрцаг, Тавиур |